قوانین و مقررات

با سلام خدمت شما بازدید کننده محترم ...

این پنل متعلق به فروشگاه اینترنتی سازابزار میباشد و صرفا جهت فروش فایلهای دیجیتال مانند کتابهای الکترونیکی - فیلمهای اموزشی - نقشه های کاربردی و اجرایی راه اندازی شده است . برای استفاده از خدمات این سایت باید حتما ثبت نام نمایید. باید توجه داشته باشید که نام کاربری و رمز عبور شما در سایت اصلی سازابزار در این پنل تعریف شده نیست لذا جهت خرید فایلها باید در این پنل بصورت جداگانه ثبت نام نمایید . بهتر است جهت ثبت نام از نام کاربری و رمز عبور خود که در سایت سازابزار استفاده نموده اید استفاده نمایید .

همانطور که در بالا اشاره شد در این پنل فقط فایلهای قابل دانلود عرضه خواهد شد و هیچگونه کالای فیزیکی در این پنل عرضه نمیشود . لینک دانلود هر محصول پس از سفارش برای شما بنمایش در میاید که میتوانید فایل خریداری شده را دانلود نمایید .

با توجه به ماهیت فروشگاه حتما موارد زیر را قبل از سفارش هر فایل مد نظر قرار دهید .

1- از انجایی که محصولات این سایت تماما فایل بوده به هیچ وجه امکان کنسل کردن سفارش وجود ندارد .

2- چنانچه بدون ثبت نام نسبت به خرید اقدام نمایید و موفق به دانلود محصول خریداری شده نشده باشید امکان عودت مبلغ وجود ندارد .

3- پس از هر سفارش باید نسبت به دانلود فایل اقدام کرده و آنرا در هارد یا حافظه سیستم خود بایگانی نمایید.

4- پشتیبانی در رابطه با این سایت صرفا از طریق ارسال تیکت امکان پذیر است .

5- شما با خرید از این سایت موافقت میکنید که فایل خریداری شده را بصورت عمومی و قابل دسترس برای همگان منتشر نمیکنید . (شما مالک فایل خریداری شده هستید و میتوانید آنرا در اختیار نزدیکان خود قرار دهید . امابه انتشار عمومی آن مجاز نیستید. )

6-